Kauno Prisikėlimo parapija
aktualu
parapija
šventovė
m_linija
ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais
9.30, 11, 12.30, 18 val.

Šiokiadieniais
18 val.

m_linija
m_linija
Koncertai, parodos, kiti kultūriniai projektai

Lapkričio 18 d. (sekmadienį) 13.30 val. Sekmadienio popietėje – Susitikimas su gydytoju ir keliautoju Valentinu Kabašinsku „Piligriminė kelionė dviračiais nuo Fatimos iki Šiluvos“

Paskelbta: 2012-11-05

Dviračiu numynęs ne vieną tūkstantį kilometrų Lietuvoje ir Europoje, gydytojas akupunktūros specialistas Valentinas Kabašinskas leidosi į pusmetį trukusią kelionę. Sulaukęs šeimos pritarimo ir bičiulių finansinės paramos kaunietis dviračiu nuvažiavo beveik 13 tūkst. kilometrų: nuo olimpinių žaidynių gimtinės Graikijos iki Kinijos sostinės, kurioje vyko 2008-ųjų metų olimpinės žaidynės. Žygio „Iš Olimpijos į Pekiną“ tikslas – pažymėti olimpinius metus, keliaujant senuoju Šilko keliu. Kelionės prisiminimai neseniai sugulė spalvingoje fotografijų parodoje „Kitoks pasaulis keliaujant dviračiu“ bei fotoalbume „Lietuva Šilko kely“.

Drauge su ištikimuoju kelionės draugu dviračiu parskridęs į Lietuvą, gydytojas prisipažįsta nenorėjęs su niekuo bendrauti porą mėnesių. Šviežutėliams įspūdžiams pamažu ataušus ir susidėliojus į „lentynėles“, palengva atsirado noras pasidalinti unikalia patirtimi. Dabar pro įspūdžių šydą lengviau pažvelgti į gilumą, išgryninti, kas kelionėje buvo tikra ir svarbu. Kiekvienas turime savo gyvenimo kelionę, – tiki Valentinas, – ir nesvarbu, ar eini, ar skrendi. Svarbiausia – atrasti savąjį kelią ir iš jo semtis išminties. Ir nebūtina nukeliauti tūkstančius kilometrų. Visi mes, ieškotojai, esame lygiaverčiai.

 (Kelionių manija, Šeimininkė, Pusmetis ant dviračio per dykumas)Į viršų atgal
   
© Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, 2007–2021