Kauno Prisikėlimo parapija
aktualu
parapija
šventovė
m_linija
ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais
9.30, 11, 12.30, 18 val.

Šiokiadieniais
18 val.

m_linija
m_linija
Įvykiai

"Sriubos" valgyklos darbuotojų ir lauknešėlių Kūčių stalui palaiminimas (2021-12-27)

Paskelbta: 2021-12-27

Gruodžio 24-osios, Kūčių dienos, vakare krikščioniškose šeimose valgoma Kūčių vakarienė. Joje drauge meldžiamasi, dalijamasi Bažnyčioje pašventintais kalėdaičiais.

Kad nebūtų nuskriausti vargingiau gyvenantys kauniečiai – „Sriubos“ valgyklos lankytojai dėl pandemijos negalintieji susėsti prie tradicinio Kūčių vaišių stalo valgykloje, parapijos klebono mons. Vytauto Grigaravičiaus iniciatyva buvo pakvieti atsiimti lauknešėlius.


 

Šią dieną „Sriubos“ valgykloje apsilankęs Kauno  arkivyskupas Kęstutis Kėvalas padėkojo moterims už  nuoširdų darbą,  besirūpinančiais vargstančiais ir  suteikė joms  palaiminimą.

Arkivyskupas kreipėsi ir į  lauke   belaukiančius lankytojus, juos pasveikinęs  su artėjančiomis šv. Kalėdomis,   taip pat palaimino ir pakvietė atsiimti lauknešėlius.

Valgyklos darbuotojos paruošė 185 vnt. lauknešėlių, kuriuose buvo įdėta po kalėdaitį,   keptos, žuvies, duonos, silkės su padažu, burokėlių ir makaronų mišrainės, sausainių ir saldainių.

Ir prie lauknešėlių kalėdinės dovanos suaukotos parapijos gimnazijų bei mokyklų bendruomenių , t.y. šiltos kojinės, kepurės ir pirštinės. 

                              Kristaus Prisikėlimo parapijos informacija

Į viršų atgal
   
© Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, 2007–2021