Kauno Prisikėlimo parapija
aktualu
parapija
šventovė
m_linija
ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais
9.30, 11, 12.30, 18 val.

Šiokiadieniais
18 val.

m_linija
m_linija
Skelbimai

Pažintinė - piligriminė kelionė. Izraelis

Paskelbta: 2011-08-04

Lėktuvu!


1 DIENA. Skrydis:
Vilnius – Kijevas 10:40 – 12:00
Kijevas – Tel Avivas 13:50 – 17:10
Atskrendate į Tel Avivą. Oro uoste jus pasitiks licencijuotas gidas, kuris jus lydės visos kelionės metu. Trumpa ekskursija po moderniausią Artimųjų Rytų metropoliją Tel Avivą ir uostamiestį Jafą. Tai vienas seniausių pasaulio miestų, paminėtas Egipto faraono Thutmosio III kronikose. Šiandien Jafa tapo menininkų kvartalu, kuriame dera arabiškos architektūros grožis ir daugybė galerijų, menininkų dirbtuvių, rankdarbių parduotuvių bei kavinių. Vykstate į viešbutį. Laisvas laikas prie Viduržemio jūros. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstate į romėnų laikų Izraelio sostinę Cezarėją – senovės ir viduramžių uostamiestį, kurį 20 – 9 m. pr. Kr. įkūrė karalius Erodas I Didysis. Išlikę kadaise nuostabaus grožio miesto griuvėsiai: miesto sienos, romėnų šventyklos, dalis amfiteatro, hipodromo, akveduko, bizantiškos bazilikos su mozaikinėmis grindimis. Vykstate į didžiausią Izraelio jūrų uostą Haifą, įsikūrusį Karmelio kalno papėdėje prie vaizdingos įlankos: grožitės Bahajų šventykla ir persiškaisiais Bahajų sodais. Ekskursija po Galilėją – vietas, susijusias su Kristaus tarnystės pradžia. Apsilankysite Nazarete. Kiekviena iš miesto šventyklų yra susijusi su Jėzaus gyvenimu. Lankote Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai baziliką, Šv. Apreiškimo Grotą, Šv. Juozapo bažnyčią, pastatytą buvusioje Juozapo dirbtuvių vietoje. Švenčiamos Šv. Mišios. Vykstate į viešbutį. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Galilėjoje.

3 DIENA. Pusryčiai. Tęsiate ekskursiją po Galilėją. Pakilsite į Taboro kalną, kur įvyko Jėzaus atsimainymas ir iš dangaus pasigirdo balsas: „Šitas mano išrinktasis sūnus, jo klausykite!“ Žvilgsniu aprėpsite visą Galilėją. Vykstate į Cfatą – miestą, kurį ant Aukštutinės Galilėjos kalno kadaise pastatė kryžiuočiai. Aplankote Kafarnaumą. Jėzus čia pašaukė apaštalauti Matą ir keletą pirmųjų mokinių, sinagogoje gydė, padarė stebuklų, pasakė kalbą apie gyvybės duoną, mokė. Pažintis su miestu, aplankant Šv. Petro namą-muziejų. Švenčiamos Šv. Mišios. Aplankysite Tabchą – vietą, susijusią su vienu garsiausių biblinių stebuklų – duonos padauginimu. Šiam stebuklui atminti V a. buvo pastatyta bizantiška Duonos Padauginimo bazilika su puikiomis mozaikinėmis grindimis. Lankotės Menzo Christi bažnyčioje. Pakilsite į Palaiminimų kalną, kur Kristus pasakė garsųjį evangelinį Kalno pamokslą. Plaukimas laivu Galilėjos jūra. Grįžtate į viešbutį. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Galilėjoje.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstate prie Jordano upės. Šioje upėje Jonas Krikštytojas krikštijo žydus, čia jis pakrikštijo ir Jėzų Kristų. Norintieji galės atnaujinti krikšto sakramentą. Vykstate į Betliejų. Aplankote vieną seniausių krikščionių šventyklų – Kristaus Gimimo bažnyčią (dabar katalikų, stačiatikių, armėnų šventovė) ir po jos altoriumi esančią Gimimo grotą. Švenčiamos Šv. Mišios. Lankotės Piemenėlių lankose ir bažnyčioje, Šv. Kotrynos vienuolyne. Vykstate į Jeruzalę. Aplankote Alyvų kalną – vietą, į kurią savo paskutinei maldai pasitraukė Jėzus. Pamatote Siono kalną, Karaliaus Dovydo kapą. Lankotės Amžinojo Miego bažnyčioje ir Paskutinės vakarienės menėje. Vakarinė Jeruzalės siena, XV a. žydų kvartalas, Raudų siena. Vykstate į viešbutį. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

5 DIENA. Pusryčiai. Ekskursija po Jeruzalę: Getsemanės sodai – alyvmedžių giraitė, kur buvo suimtas Kristus; Dievo tarno ir Visų Tautų bažnyčios, Šv. Marijos kapas. Švenčiamos Šv. Mišios. Apžiūrima Šv. Onos bažnyčia, pastatyta Mergelės Marijos gimimo vietoje; Šv. Stepono vartai. Jeruzalėje Kristaus kančios keliu kilsite į Golgotos kalną, lankote Viešpaties Kapo bažnyčią. Vykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

6 DIENA. Pusryčiai. Judėjos dykuma keliaujate iki Kumrano – svarbiausios žydų istorijoje archeologinių radinių vietos. Čia rasti žydų sektos esejų, gyvenusių 150 m. pr. Kr., rankraščiai. Vykstate prie Negyvosios jūros. Maudynės Negyvojoje jūroje. Kelionę tęsiate per Aravos dykumą į Eilatą. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Eilate.

7 DIENA. Pusryčiai. Laisvas laikas Eilato kurorte. Už papildomą mokestį (kainas žr. atmintinėje) siūlomos išvykos: safaris džipais, kruizas jachta po Eilato įlanką, išvyka į povandeninę observatoriją, plaukiojimas su delfinais arba vienos dienos ekskursija į Petros miestą Jordanijoje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Eilate.

8 DIENA. Pusryčiai. Laisva diena Eilato kurorte. Vakarienė. Poilsis viešbutyje Eilate.


9 DIENA (Kelionės data 2011 11 04 – 11 12).
Naktį išvykstate oro uosto link. Skrydis:
Tel Avivas – Kijevas 08:15 – 11:40
Kijevas – Vilnius 13:05 – 14:30.

9 DIENA(Kelionės data 2011 11 17 – 11 25).
Pusryčiai. Ryte išvykstate oro uosto link. Skrydis:
Tel Avivas – Kijevas 18:10 – 21:25
Kijevas – Vilnius 22:15 – 23:40.
Kaina nuo 4299 Lt
Kaina asmeniui 2-viečiame kambaryje.
Vienviečio kambario priemoka – 780 Lt

Kelionės datos:
2011 11 04 – 11 12
2011 11 17 – 11 25

Į kelionės kainą įskaičiuota:

•Skrydžiai lėktuvu: Vilnius – Tel Avivas/ Tel Avivas – Vilnius,
• 8 nakvynės viešbučiuose, 7 pusryčiai ir 8 vakarienės,
• vietinio rusakalbio gido paslaugos,
• kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos visos kelionės metu,
• vietiniai pervežimai komfortabiliu autobusu,
• įėjimo bilietai į visus mokamus objektus.

Pastabos/Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Oro uostų mokesčiai (apie 543 Lt).
Tikslinami bilietų spausdinimo dieną.
• Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~65 Lt, vyresniems nei 65 metai - ~130 Lt).
• Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui.
• Keičiantis skrydžių grafikui, programa bus koreguojama.
• Objektų skaičius ir lankymo tvarka gali kisti.
• Iškilus pavojui dėl turistų saugumo, Izraelio turizmo organizatoriai pasilieka sau teisę keisti programą.
• Keičiantis lito ir JAV dolerio kursui ir / arba lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali būti koreguojama.

Excursus, tel. 861194971

Į viršų atgal
   
© Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, 2007–2021