Kauno Prisikėlimo parapija
aktualu
parapija
šventovė
m_linija
ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais
9.30, 11, 12.30, 18 val.

Šiokiadieniais
18 val.

m_linija
m_linija
Įvykiai

Kauno apskrities Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento parodomosios pratybos paminklinėje Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje (2014-05-13)

Paskelbta: 2014-05-13

Gegužės 13 d., antradienį, 10 val. Paminklinėje Prisikėlimo bažnyčioje sukaukė priešgaisrinė signalizacija, paskelbtas gaisro pavojus - pasirodė dūmai iš lifto kabinos, kuri užpildė prieangį.


Į įvykį atskubėjo priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, gaisriniai automobiliai, evakuoti darbuotojai iš bažnyčios. Operatyviai pasirodė saugos firmos „Jungtis“ automobilis, į įvykį atskubėjo „Kauno liftai“ atstovas.

Tai tik buvo Kauno apskrities Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento  parodomosios ir praktinės pratybos, kurių tikslas - įvertinti technikos galimybes,  kaip pasikelti į į tokį aukštą pastatą kaip paminklinė Kristaus Prisikėlimo bažnyčia.

Šiose pratybose  dalyvavo  Kauno apskrities Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento  atstovai,  Kauno Įgulos kapelionato  kapelionas kpt. Tomas Karklys bei  svečiai iš Švedijos. Išsamiau skaityti >>>>

 


Kristaus Prisikėlimo parapijos informacija

Į viršų atgal
   
© Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, 2007–2021