Kauno Prisikėlimo parapija
aktualu
parapija
šventovė
m_linija
ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais
9.30, 11, 12.30, 18 val.

Šiokiadieniais
18 val.

m_linija
m_linija
Įvykiai

Trečiasis vasaros koncertas Kristaus Prisikėlimo bazilikos terasoje (2016-07-03)

Paskelbta: 2016-07-13


Trečiojo koncerto „Sekmadienio muzika“ Kristaus Prisikėlimo bazilikos terasoje svečiai šį kartą buvo trio grupė  „Šalutinis Efektas“.


Tai unikalaus skambesio profesionalių muzikių duetas, susibūręs Lietuvos viduryje - Kaune. Šis duetas noriai kuria, improvizuoja, nukeliauja ten, kur dar nebūta, sujungia į vieną visumą tai, kas  atrasta, išgirsta ir patirta.

Justė Sakalytė (saksofonas, vokalas, klavišinis instrumentas, skudučiai) ir Ingrida Spalinskaitė-Kurienė (koncertinės kanklės) klausytojus džiugino  savo kūrybos muzika, atliko aranžuotas lietuvių tautos šimtametes melodijas ir mėgstamų atlikėjų kūrinius.

Jų improvizacijos ir kūryba jau skambėjo Amsterdame (Olandija) vykusiame kasmetiniame lietuvių kultūros pristatymo renginyje „LtArt“, „Kauno Hanza dienose“, didžiuosiuose Lietuvos miestuose.


„Šalutinis Efektas“ išskirtinės muzikos mylėtojus pakvietė į savo pirmuosius autorinius koncertus, o M. K. Čiurlionio jubiliejinių renginių ciklo koncerte „Čiurlionis įkvepia kurti“ tandemas klausytojus užbūrė specialiai šiai progai kurtomis kompozicijomis.

Grupės „Šalutinis Efektas“ naujausioje programoje duetui talkino ir perkusijos meistras Gediminas Mačiulskis, grojantis įvairiausiais skirtingų pasaulio kraštų mušamaisiais instrumentais.

Nuoširdžiai  dėkojame šiai grupei už nuostabų, nepakartojamą koncertą.

Kristaus Prisikėlimo parapijos informacija

Į viršų atgal
   
© Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, 2007–2021