Kauno Prisikėlimo parapija
aktualu
parapija
šventovė
m_linija
ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais
9.30, 11, 12.30, 18 val.

Šiokiadieniais
18 val.

m_linija
m_linija
Įvykiai

Verbų sekmadienio mugė (2017-04-09)

Paskelbta: 2017-04-19

Balandžio 9-ąją Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje, kaip ir visose bažnyčiose, buvo švenčiamas Verbų sekmadienis, kuris simbolizuoja Kristaus įžengimą į Jeruzalę. Tą dieną, prieš daugelį metų, Jėzui žengiant į Jeruzalę, žmonės po Jo kojomis klojo palmių šakeles. Šiais laikais kiekvienas katalikas ateidamas į Verbų sekmadienio šv. Mišias, kaip simbolį,  atsineša verbą – paprastą kadagių šakelę, kadagių su papuošimais puokštelę arba gražią pintą verbą.

Turbūt prie kiekvienos bažnyčios Verbų sekmadienio rytą galima surasti įvairių verbų. Ne išimtis ir Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilika.  Bazilikos šventoriuje vyko jau ketvirtoji, tradicinė Verbų mugė, kurioje taip pat buvo galima įsigyti tradicinių verbų ir įvairiausių velykinių suvenyrų. Visi mugės suvenyrai ir verbos buvo paruoštos ir pagamintos parapijos Socialinės pagalbos centro darbuotojų, lankytojų ir savanorių, o kiekviena auka už darbelius buvo skirta paremti parapijoje vykdomas socialines ir karitatyvines veiklas.

Taip pat mugės metu buvo galima užsirašyti į mokymus, mankštas, rankdarbių grupeles, susipažinti su Pagalbos namuose tarnybos veikla. Po kiekvienų šv. Mišių lankytojai nemokamai vaišinosi arbata ir savanorių keptais sausainiais. Lankytojai nestokojo geros nuotaikos, džiaugėsi matydami daug gražių velykinių suvenyrų.

Nuoširdžiai dėkojome visiems, kurie padėjo pasiruošti mugei ir savo aukomis parėmusiems mūsų veiklas.

Pagalbos namuose tarnybos informacija

Į viršų atgal
   
© Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, 2007–2021